Tato 2vrstvá papírová utěrka pro základní potřeby utírání, jako je sušení a utírání rukou, je dobrou volbou v situacích, kdy je nejdůležitější otázka hospodárnosti.
• Pro obecné potřeby utírání, které vyžadují pevnost a absorpci
• Ekonomická
• Trvanlivá a pevná, i když je mokrá
• Tork Easy Handling™ E-handle umožňuje pracovníkům úklidu snadnější přenášení rolí
• Balení 2 role
Společnost Toner Print.MM, s r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren.
Sortiment papírenského, školního a kancelářského zboží je nedílnou součástí a původním zbožím naší společnosti se sídlem v Prostějově.
Technické parametry
| Systém | W1 |
| Barva | bílá |
| Délka útržku | 340mm |
| Šířka útržku | 235mm |
| Počet vrstev | 2 |
| Výrobce | Tork |
| Délka role | 510m |
| Počet útržků | 1500 |
| Průměr role | 31,5cm |
| Šířka role | 23,5cm |
| Product No. | 129237 |