Tork Basic papírová utěrka 1vrstvá je ideálním řešením pro základní úkoly v oblasti utírání, utírání rukou a v situacích, kdy je důležitá nákladová účinnost. Tuto papírovou utěrku lze používat buď v Tork stojanech na podlahu, nebo nástěnných zásobnících, které jsou vymyšleny tak, aby zaručovaly bezpečnost, účinnost a spolehlivost díky snadnému plnění a funkcím odtrhávání a možnosti odebrat si potřebnou papírovou utěrku jen jednou rukou., 127103
• Role s vysokou kapacitou vydrží déle a šetří čas při doplňování
• Balení 2 role
Společnost Toner Print.MM, s r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren.
Sortiment papírenského, školního a kancelářského zboží je nedílnou součástí a původním zbožím naší společnosti se sídlem v Prostějově.
Technické parametry
| Systém | W1 |
| Barva | žlutá |
| Počet vrstev | 1 |
| Výrobce | Tork |
| Délka role | 1190m |
| Průměr role | 38cm |
| Šířka role | 23,5cm |
| Product No. | 127103 |
Tork Basic utěrka 1vrstvá, role, žlutá, W1 1
Tork Basic utěrka 1vrstvá, role, žlutá, W1 2