Tork Heavy-Duty průmyslová čisticí utěrka s prvotřídní odolností a vynikající efektivitou čištění je ideální pro náročné čištění, odmašťování a odstraňování odolných skvrn. Lze ji použít v kombinaci s většinou rozpouštědel a chrání ruce před horkými povrchy a kovovými úlomky. Tuto utěrku lze používat v Tork stojanech na podlahu či nástěnných zásobnících, které jsou navržené tak, aby zaručovaly bezpečnost a účinnost, a v Tork Maxi zásobníku na role se středovým odvíjením či zásobníku na kombi role v boxu, které jsou navrženy pro dávkování jednou rukou., 570137
• Technologie ®exelCLEAN –pro rychlejší a profesionální výsledek čištění
• Extra silná utěrka chrání vaše ruce před kovovými úlomky a horkými povrchy
• Díky používání v kombinaci s většinou rozpouštědel a čisticích prostředků • uspokojí vaše potřeby v oblasti čištění
Společnost Toner Print.MM, s r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren.
Sortiment papírenského, školního a kancelářského zboží je nedílnou součástí a původním zbožím naší společnosti se sídlem v Prostějově.
Technické parametry
| Systém | W1, W2, W3 |
| Barva | bílá |
| Délka útržku | 380mm |
| Šířka útržku | 320mm |
| Počet vrstev | 1 |
| Výrobce | Tork |
| Délka role | 60,8m |
| Počet útržků | 160 |
| Průměr role | 25cm |
| Šířka role | 32cm |
| Product No. | 570137 |