2vrstvá víceúčelová Tork papírová utěrka Plus je ideální k stírání rozlitých tekutin i sušení rukou. Tuto papírovou utěrku lze používat buď v Tork stojanech na podlahu, nebo nástěnných zásobnících, které jsou vymyšleny tak, aby zaručovaly bezpečnost, účinnost a spolehlivost díky snadnému plnění a funkcím odtrhávání a možnosti odebrat si potřebnou papírovou utěrku jen jednou rukou., 130040
• Role s vysokou kapacitou vydrží déle a šetří čas při doplňování
• Dobrá absorpce pro stírání rozlitých tekutin
• QuickDry™, naše nejsilnější papírová utěrka s nejlepšími absorpčními schopnostmi pro efektivnější sušení s menším objemem odpadu.
Společnost Toner Print.MM, s r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren.
Sortiment papírenského, školního a kancelářského zboží je nedílnou součástí a původním zbožím naší společnosti se sídlem v Prostějově.
Technické parametry
| Systém | W1 |
| Barva | bílá |
| Délka útržku | 340mm |
| Šířka útržku | 369mm |
| Počet vrstev | 2 |
| Výrobce | Tork |
| Délka role | 510m |
| Počet útržků | 1500 |
| Průměr role | 39cm |
| Šířka role | 36,9cm |
| Product No. | 130040 |