Víceúčelová univerzální dvouvrstvá papírová utěrka vyrobena technologií TAD z celulózy a recyklovaného materiálu. Pevná utěrka určená pro středně těžké úkoly spojené s utíráním povrchů a předmětů, které vyžadují dobrou absorpci, vhodná pro stírání tekutin i utírání rukou. K dispozici v bílé a modré barvě, aby byly splněny požadavky různých uživatelů. Nachází uplatnění ve všech oblastech průmyslu – v laboratořích k čištění měřících zařízení, optických součástek, skleněných povrchů nebo k udržení celkové hygieny na pracovištích., 130050
• Výrobek je testovaný institutem ISEGA.
• Extra silná a absorpční díky QuickDry.
• Certifikováno pro krátkodobý styk s potravinami a lidskými tkáněmi.
Společnost Toner Print.MM, s r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren.
Sortiment papírenského, školního a kancelářského zboží je nedílnou součástí a původním zbožím naší společnosti se sídlem v Prostějově.
Technické parametry
| Systém | W1 |
| Barva | modrá |
| Délka útržku | 340mm |
| Šířka útržku | 369mm |
| Počet vrstev | 2 |
| Výrobce | Tork |
| Délka role | 510m |
| Počet útržků | 1500 |
| Průměr role | 39cm |
| Šířka role | 36,9cm |
| Product No. | 130050 |